Πρόσκληση σε σεμινάριο με θέμα: «Η αξιολόγηση των μαθητών στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση»

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Λευκάδας, μέσω του Συμβουλευτικού Σταθμού Νέων, πρόκειται να πραγματοποιήσει σεμινάριο με θέμα: «Η αξιολόγηση των μαθητών στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση». Το σεμινάριο απευθύνεται σε εκπ/κούς Β/θμιας Εκπ/σης του N. Λευκάδας και θα πραγματοποιηθεί σε δύο συναντήσεις, τη Δευτέρα 16 Ιανουαρίου (17:00-19:00) και τη Δευτέρα 23 Ιανουαρίου (17:00-19:00), στο χώρο που στεγάζεται το ΚΕ.ΣΥ.Π..

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν να αποστείλουν ηλεκτρονικά την συνημμένη αίτηση συμμετοχής στο Συμβουλευτικό Σταθμό Νέων   ssnlefk@dide.lef.sch.gr μέχρι την Τετάρτη 11/01/2017.

Οι θέσεις είναι περιορισμένες (15) και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Μετά το πέρας του σεμιναρίου θα δοθούν βεβαιώσεις συμμετοχής.