Ημερήσιο αρχείο: 22 Απριλίου, 2024

Πανελλαδικές Εξετάσεις 2024. Διευκρινίσεις σχετικά με το μάθημα «Μουσική Εκτέλεση και Ερμηνεία»

Διευκρινίσεις από τη Δ.Ε.Ε. (Διατμηματική Επιτροπή Έργου) για την εισαγωγή φοιτητών σε Τμήματα Μουσικών Σπουδών των Α.Ε.Ι., αναφορικά με το ρεπερτόριο του μαθήματος «Μουσική Εκτέλεση και Ερμηνεία» στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2024

Οδηγίες σχετικά με την εφαρμογή των διατάξεων αναφορικά με την ασφαλή διενέργεια μαθητικών οδικών μετακινήσεων

Νέα εγκύκλιος με αναλυτικές οδηγίες σχετικά με την εφαρμογή της διαδικασίας τροχονομικού ελέγχου που προβλέπεται για τις μαθητικές οδικές μετακινήσεις των σχολικών μονάδων της χώρας.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη της Α’ τάξεως του 2ου Γυμνασίου Λευκάδας στην Ουρανούπολη

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν τις προσφορές τους με όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά στη Διευθύντρια του 2ου Γυμνασίου Λευκάδας το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 24-04-2024 και ώρα 11:00 π.μ.