Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Α’ τάξης Γυμνασίου του Μουσικού σχολείου Λευκάδας

Ο Διευθυντής του Μουσικού Σχολείου Λευκάδας ζητά την εκδήλωση ενδιαφέροντος μεταξύ φυσικών και νομικών προσώπων που δραστηριοποιούνται στο χώρο παροχής τουριστικών και ταξιδιωτικών υπηρεσιών για τη διοργάνωση μονοήμερης εκδρομής της Α΄τάξης του Γυμνασίου στα Ιωάννινα με λεωφορείο.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν τις προσφορές τους αυτοπροσώπως ή με Ταχυδρομική Εταιρεία σε κλειστό φάκελο με επισυναπτόμενα τα απαραίτητα δικαιολογητικά σε πρωτότυπη μορφή και όχι με τηλεομοιοτυπία ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, στο Γραφείο του Δ/ντη του Μουσικού Σχολείου Λευκάδας, μέχρι την Παρασκευή 20 Απριλίου 2018  και ώρα 11:00 πμ.

Περισσότερες πληροφορίες στο έγγραφο του Μουσικού Σχολείου Λευκάδας.