Ανακοίνωση πινάκων αιτήσεων εκπαιδευτικών για μετάθεση, βελτίωση θέσης ή οριστική τοποθέτηση

Ανακοινώνονται από την Διεύθυνση ΔΕ Λευκάδας οι Πίνακες αιτήσεων εκπαιδευτικών για μετάθεση από περιοχή σε περιοχή, σε Καλλιτεχνικά σχολεία, σε Μουσικά σχολεία, σε ΣΜΕΑΕ-ΚΕΔΔΥ και σε σχολεία Διαπολιτισμικης Εκπαίδευσης Δ.Ε., καθώς και για βελτίωση θέσης ή οριστική τοποθέτηση.

Σημειώνεται πως στα αναγραφόμενα μόρια στον Πίνακα αιτήσεων για βελτίωση θέσης ή οριστική τοποθέτηση δεν περιλαμβάνονται τα μόρια της εντοπιότητας και της συνυπηρέτησης, τα οποία θα προστεθούν σε επόμενο στάδιο.

Οι εκπαιδευτικοί μπορούν να υποβάλουν ενστάσεις από τη Δευτέρα 20/3/2017 έως και την Τετάρτη 22/3/2017, στη Διεύθυνση ΔΕ Λευκάδας.