Ημερήσιο αρχείο: 10 Μαρτίου, 2022

Πίνακας δεκτών υποψηφίων για συμμετοχή στις Προκαταρκτικές Εξετάσεις (Π.Κ.Ε.) στις Σχολές Λιμενικού

Εκδόθηκε ο Πίνακας δεκτών υποψηφίων για συμμετοχή στις Προκαταρκτικές Εξετάσεις (Π.Κ.Ε.) του διαγωνισμού για την εισαγωγή ιδιωτών στις Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων, με τις Πανελλαδικές 2022.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την διήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του 2ου ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΓΕΛ ΛΕΥΚΑΔΑΣ, στην Αθήνα

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν τις προσφορές τους στο Γραφείο του Δ/ντη του 2ου ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΓΕΛ Λευκάδας, μέχρι την Τρίτη 15/03/2022 και ώρα 11.00 πμ.

30ο Επετειακό Διεθνές Συνέδριο Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού

Το συνέδριο θα πραγματοποιηθεί στις 20, 21 και 22 Μαΐου 2022. Οι εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ11 μπορούν να παρακολουθήσουν το Συνέδριο εκτός διδακτικού τους ωραρίου.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του Λυκείου Νυδριού στη Θεσσαλονίκη

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν τις προσφορές τους με όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 16-3-2022 και ώρα 10:00 π.μ.

Εγγραφείτε στο μάθημα «eTwinning & Εργαστήρια Δεξιοτήτων: Συνεργατικές Δράσεις για την Καλλιέργεια Γνώσεων, Δεξιοτήτων και Ικανοτήτων» από τις 14 Μαρτίου 2022 έως 3 Απριλίου 2022

Εθνικός και Ευρωπαϊκός Διαγωνισμός Νέων Επιστημόνων 2022

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να συμπληρώσουν ηλεκτρονική αίτηση και τα γραπτά δοκίμια και τα απαιτούμενα συνοδευτικά πρέπει να αποσταλούν έως την 10η Απριλίου 2022.