Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την τετραήμερη εκδρομή μαθητών/τριών του Γυμνασίου και Λ.Τ. Μεγανησίου στην Αθήνα (Ανακοινοποίηση)

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν τις προσφορές τους σε αρχείο με προστασία με κωδικό πρόσβασης (ο οποίος θα γνωστοποιηθεί τηλεφωνικά στο σχολείο την ημέρα που θα ανοίξουν οι προσφορές) καθώς και όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά στο email του Γυμνασίου με Λ.Τ. Μεγανησίου mail@gym-megan.lef.sch.gr το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 20/03/2024 και ώρα 10.00 π.μ. (ανακοινοποιήθηκε η ημερομηνία). Οι προσφορές θα ανοίξουν την ίδια ημέρα μετά τον έλεγχο των δικαιολογητικών.

Αναλυτικές πληροφορίες στην ανακοινοποιθείσα (ως προς την καταληκτική ημερομηνία υποβολής προσφορών) προκήρυξη του Γυμνασίου και Λ.Τ. Μεγανησίου