Ημερήσιο αρχείο: 23 Νοεμβρίου, 2023

Συγκέντρωση ειδών διατροφής για «Το Χαμόγελο του Παιδιού» εν όψει των Χριστουγέννων 2023

Η συγκέντρωση των τροφίμων και των ειδών πρώτης ανάγκης μπορεί να πραγματοποιηθεί έως τις 11/12/2023 σε επικοινωνία με τα κοντινότερα σημεία συγκέντρωσης των εν λόγω ειδών.

37ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Χημείας – Ολυμπιάδα Χημείας 2024

Ο 37ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Χημείας (Π.Μ.Δ.Χ.) θα διεξαχθεί την Κυριακή 17 Μαρτίου 2024. Αναλυτικές πληροφορίες για τη συμμετοχή μαθητών/τριών και τον τρόπο διεξαγωγής.

Πανελλαδικές 2024. Εγκύκλιος για ηλεκτρονική παρακολούθηση και συντονισμό της ύλης των μαθημάτων της Γ’ τάξης ΕΠΑΛ

Αναλυτικές ημερομηνίες καταγραφής, και οδηγίες για τον συντονισμό της διδασκαλίας των μαθημάτων της Γ΄ τάξης ΕΠΑΛ και της Δ΄ τάξης Λυκείων των ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ-Λ. που θα εξεταστούν και πανελλαδικά το έτος 2024.