Ημερήσιο αρχείο: 26 Απριλίου, 2023

Η Εγκύκλιος με τις λεπτομέρειες διεξαγωγής των Πανελλαδικών Εξετάσεων ΓΕΛ 2023

Η εγκύκλιος του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων με την οποία ρυθμίζονται θέματα που αφορούν τη διεξαγωγή των πανελλαδικών εξετάσεων των ΓΕΛ για το σχολικό έτος 2022-2023.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη του 1ου ΓΕΛ Λευκάδας στα Ιωάννινα

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν τις προσφορές τους στο Γραφείο του Δ/ντή του 1ου ΓΕΛ Λευκάδας το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 28/4/2023 και ώρα 11:00 – 12:00 π.μ.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μονοήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη του ΓΕΛ Νυδριού στην Πάτρα

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν τις προσφορές τους, στη Διευθύντρια του ΓΕΛ Νυδριού Λευκάδας το αργότερο μέχρι την Τρίτη 02-05-2023 και ώρα 10:00 π.μ.

Λήξη μαθημάτων και προγραμματισμός ενδοσχολικών εξετάσεων στις Σχολικές Μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Για τη διευκόλυνση των σχολικών μονάδων, συγκεντρώσαμε τις εγκυκλίους που αφορούν στην λήξη των μαθημάτων και τον προγραμματισμό των εξετάσεων σε Γυμνάσια και Λύκεια (Γενικά και Επαγγελματικά) για το 2022-2023.