Ημερήσιο αρχείο: 16 Ιουνίου, 2022

Αποτελέσματα Πανελλαδικών Εξετάσεων 2022 μέσω γραπτού μηνύματος SMS

Η ειδική εφαρμογή θα είναι διαθέσιμη στη σελίδα smsresults.minedu.gov.gr από Παρασκευή 17 Ιουνίου και έως και την Παρασκευή 24 Ιουνίου, αξιοποιώντας τα στοιχεία συμμετοχής τους στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2022.

Αποσπάσεις Εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σε Φορείς του Υ.ΠΑΙ.Θ. για το 2022-2023

Ανακοινώθηκαν από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, αποσπάσεις Εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σε Φορείς του Υ.ΠΑΙ.Θ. για το σχολικό έτος 2022-2023 (συνεχής ενημέρωση…)

Πανελλαδικές 2022. Υποψήφιοι που κρίθηκαν ικανοί και ικανές για τις Αστυνομικές Σχολές.

Οι πίνακες υποψηφίων που κρίθηκαν ικανοί/ές στα πλαίσια του διαγωνισμού προκήρυξης για την εισαγωγή ιδιωτών σπουδαστών στις Σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων της Ελληνικής Αστυνομίας, με τις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2022.

Εργαστήρια Δεξιοτήτων. Αποτίμηση με συμπλήρωση ερωτηματολογίου από τα Σχολεία

Το ερωτηματολόγιο θα διανεμηθεί μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου από το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο. Η συμπλήρωσή του από την Τετάρτη 15 Ιουνίου 2022 έως την Πέμπτη 30 Ιουνίου 2022.