Νέες αποσπάσεις, ανακλήσεις αποσπάσεων, τροποποιήσεις αποσπάσεων από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ και ΣΜΕΑΕ

Νέες αποφάσεις (11-10-2022) του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων σχετικά με ανακλήσεις αποσπάσεων, τροποποιήσεις και αποσπάσεις από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ και ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. /ΣΜΕΑΕ για το 2022-2023:

Ανακλήσεις αποσπάσεων και αποσπάσεις από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για το διδακτικό έτος 2022-2023.

Απόσπαση και ανακλήσεις αποσπάσεων εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σε ΣΜΕΑΕ για το έτος 2022-2023.

Απόσπαση εκπαιδευτικού Δ/θμιας Εκπαίδευσης στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας, προκειμένου να οριστεί ως Συντονιστής Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ) σε Κέντρα ή/και δομές Φιλοξενίας Προσφύγων για το σχολικό έτος 2022-2023.

Ανακλήσεις αποσπάσεων εκπαιδευτικών Δ/θμιας Εκπαίδευσης σε Περιφερειακές Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων (ΣΕΠ) σε Κέντρα ή/και δομές Φιλοξενίας Προσφύγων για το σχολικό έτος 2022-2023.

Συνεχής ενημέρωση για τις αποσπάσεις των εκπαιδευτικών στο σχετικό κόμβο της ΔΔΕ Λευκάδας