Πρόσκληση ΠΕ06 και ΠΕ60 σε διαδικτυακή επιμορφωτική ημερίδα

Σας διαβιβάζουμε την Πρόσκληση και το Πρόγραμμα για την επιμορφωτική ημερίδα με τίτλο:

«English in preschool education: Building bridges. – Αγγλικά στη προσχολική εκπαίδευση: Χτίζοντας γέφυρες.»

English in preschool education: Building bridges

Η ημερίδα υλοποιείται από το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών στο πλαίσιο του Υποέργου 2 “Επιμόρφωση στελεχών εκπαίδευσης και εκπαιδευτικών ΠΕ06 και ΠΕ60 για την εφαρμογή του προγράμματος εισαγωγής Αγγλικής Γλώσσας στο Νηπιαγωγείο”, που εντάσσεται στην Πράξη “Επιμόρφωση Εκπαιδευτικών για την Εισαγωγή της Αγγλικής Γλώσσας στο Νηπιαγωγείο (ΕΑΝ)” με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5093563 στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα “Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση 2014-2020”, θα διεξαχθεί διαδικτυακά την Πέμπτη 16 Ιουνίου από τις 6.00 μμ. έως τις 8.30 μμ. και στο τέλος της θα δοθούν βεβαιώσεις παρακολούθησης.

Δείτε την πρόσκληση

Δείτε το πρόγραμμα