Ανακοίνωση οργανικού κενού κλάδου ΠΕ16 στο 1ο Γυμνάσιο Λευκάδας

Το Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Λευκάδας με το 11/2011 πρακτικό του αποφάσισε, μετά από εξέταση ένστασης, ότι υφίσταται οργανικό κενό κλάδου ΠΕ16 στο 1ο Γυμνάσιο Λευκάδας της Α΄ περιοχής μετάθεσης.
Κατόπιν τούτου καλεί τους εκπαιδευτικούς κλάδου ΠΕ16 της Α΄ περιοχής μετάθεσης να συμπληρώσουν την επισυναπτόμενη δήλωση για βελτίωση – οριστική τοποθέτηση έως και την Δευτέρα 20 Ιουνίου 2011.

Η δήλωση θα κατατεθεί απευθείας στο ΠΥΣΔΕ Λευκάδας ή θα σταλεί με FAX στο 2645021731.

Σημαντική διευκρίνιση:
Οι εκπαιδευτικοί μπορούν να δηλώσουν και σχολικές μονάδες που αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει οργανικό κενό αλλά ενδεχομένως να προκύψει από βελτίωση.

Οι Διευθυντές των σχολείων να ενημερώσουν ενυπόγραφα τους εκπαιδευτικούς του σχολείου τους και τηλεφωνικά αυτούς που απουσιάζουν για οποιοδήποτε λόγο.

Επισυνάπτεται: ανακοίνωση ΠΥΣΔΕ, έντυπο δήλωσης για βελτίωση – οριστική τοποθέτηση