Πρόσκληση εκπαιδευτικών Θεολόγων (ΠΕ01) σε επιμορφωτική συνάντηση με το Σχολικό Σύμβουλο

Αγαπητοί Συνάδελφοι,

Σας κάνω γνωστό πως την Τετάρτη 15/11/2017 και ώρα 11π.μ-2μ.μ στο 1ο ΓΕΛ Λευκάδας θα πραγματοποιηθεί, κατόπιν εγκρίσεως του Περιφερειακού Δ/ντή Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης Ιονίων Νήσων(Απόφαση με αριθμ. πρωτ. 5885/31-10-2017), επιμορφωτική συνάντηση των Θεολόγων καθηγητών του Νομού, με θέματα:

«Νέα Π.Σ στο ΜτΘ. Διδακτική μεθοδολογία- Τεχνικές διδασκαλίας-Σχεδιασμός μαθήματος-Αρχές αξιολόγησης μαθησιακών αποτελεσμάτων».

Παρακαλούνται οι Δ/ντες των σχολείων να τροποποιήσουν το πρόγραμμα των Θεολόγων καθηγητών με σκοπό να μη παρακωλύονται τα μαθήματα  του σχολείου, ώστε όλοι οι συνάδελφοι να προσέλθουν στη συνάντηση.

Με συναδελφικούς χαιρετισμούς

Ο Σχολικός Σύμβουλος ΠΕ01

Τριαντάφυλλος Απ. Σιούλης, Δρ. Φ.