Το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων καλεί τους εκπαιδευτικούς δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, κλάδου ΠΕ18.08 ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗΣ ,οι οποίοι επιθυμούν να αποσπασθούν για την κάλυψη διδακτικών αναγκών στο ΤΕΙ Αθηνών για το σχολικό έτος 2015-2016, να υποβάλουν αίτηση από Δευτέρα 16-11-2015 μέχρι και Πέμπτη 19-11-2015.
Στην αίτησή τους οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί θα επισυνάψουν τυχόν πρόσθετα δικαιολογητικά που αφορούν σε προσόντα που ενισχύουν την υποψηφιότητά τους για απόσπαση στον ανωτέρω φορέα.
Η αίτηση υποβάλλεται στην πλησιέστερη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, όπου θα κατατίθενται και τα δικαιολογητικά.